Akce školy

Název budoucí akce:
Datum akce:
Výlet do Prahy
3.3.2017
Krajské kolo soutěže ZUŠ - klavír (ZUŠ Nymburk)
15.3.2017
Krajské kolo soutěže ZUŠ - klavír (ZUŠ Nymburk)
16.3.2017
Třídní přehrávka
20.3.2017
Aula GBN - Den učitelů
22.3.2017
Benešovský Amos
22.3.2017
Interní koncert
22.3.2017
Den učitelů Týnec nad Sázavou
30.3.2017
Třídní přehrávka
3.4.2017
Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje
4.4.2017
vernisáž
4.4.2017
Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje
5.4.2017
Třídní přehrávka
5.4.2017
Koncert studentů Konzervatoře Jar. Ježka Praha.
6.4.2017
Třídní přehrávka
7.4.2017
Vystoupení dech. orchestru
8.4.2017
Třídní přehrávka
10.4.2017
Třídní přehrávka
11.4.2017
Výchovný koncert
12.4.2017
Vystoupení dech. orchestru
15.4.2017
Divadelní představení žáků LDO
18.4.2017
Interní koncert
24.4.2017
vystoupení žáků literárně dramatického oboru
24.4.2017
Absolventský koncert
25.4.2017
Koncert studentů Konzervatoře Jaroslava Ježka
27.4.2017
Absolventský koncert
27.4.2017
Benešovský jarmark
1.5.2017
Benešovský jarmark
1.5.2017
Absolventský koncert
3.5.2017
Absolventský koncert
10.5.2017
Koncert žáků kytarové třídy
10.5.2017
Absolventský koncert
15.5.2017
Závěrečný a absolventský koncert
18.5.2017
Festival dechových orchestrů Rožmitál pod Třemšínem
21.5.2017
Vystoupení žáků tanečního oboru
22.5.2017
Děti hrají dětem.
22.5.2017
Absolventský koncert
23.5.2017
Interní koncert zrušen.
24.5.2017
vystoupení žáků literárně dramatického oboru ZUŠ J. Suka
26.5.2017
Open ZUŠ
30.5.2017
Třídní přehrávka
5.6.2017
Třídní přehrávka
6.6.2017
Výstava prací žáků výtvarného oboru.
6.6.2017
Závěrečný koncert ZUŠ J. Suka Benešov
7.6.2017
Vystoupení žáků literárně dramatického oboru
8.6.2017
Závěrečný koncert odloučeného pracoviště NETVOŘICE
8.6.2017
Třídní přehrávka
13.6.2017
Třídní přehrávka
14.6.2017
Třídní přehrávka
14.6.2017
Koncert V4 Ostrava
16.6.2017
Festival dechových orchestrů Týnec nad Sázavou.
17.6.2017
Třídní přehrávka
19.6.2017
Třídní přehrávka
19.6.2017
Třídní přehrávka
20.6.2017
Třídní přehrávka
21.6.2017
Třídní přehrávka
22.6.2017
Třídní přehrávka
23.6.2017
Kulturní vložka na slavnostním vyřazení absolventů SOU stavebního Benešov
23.6.2017
Třídní přehrávka
26.6.2017
Třídní přehrávka
27.6.2017
Vystoupení žáků hudebního oboru v Benicích na Švestkobraní
9.9.2017
Vystoupení žáků hudebního a výtvarného oboru v Benešově "Štrůdlfest 2017"
16.9.2017
Vystoupení dechového orchestru na přehlídce hudeb ve Vranově
23.9.2017
NG Veletržní palác Praha
3.10.2017
Výchovný koncert ČF v Rudolfinu Praha
4.10.2017
Interní koncert žáků hudebního oboru.
16.10.2017
Třídní přehrávka.
16.10.2017
Třídní přehrávka
18.10.2017
Valná hromada AZUŠ
19.10.2017
VO - podzimní plenér
19.10.2017
Valná hromada AZUŠ
20.10.2017
VO - podzimní plenér
20.10.2017
VO - podzimní plenér
21.10.2017
Podzimní prázdniny.
26.10.2017
Podzimní prázdniny.
27.10.2017
Interní koncert žáků hudebního oboru.
14.11.2017
Noc divadel.
18.11.2017
Třídní přehrávka.
22.11.2017
Vystoupení žáků LDO v Muzeu Podblanicka
23.11.2017
Třídní přehrávka.
27.11.2017
Tématický výlet žáků výtvarného oboru do Muzea českého filmu v Praze.
1.12.2017
Rozsvícení vánočního stromku.
3.12.2017
Třídní přehrávka.
6.12.2017
Třídní přehrávka.
8.12.2017
Třídní přehrávka.
11.12.2017
Třídní přehrávka.
12.12.2017
Tématický výlet žáků výtvarného oboru Gask Kutná Hora.
12.12.2017
Vánoční koncert žáků ZUŠ.
14.12.2017
Třídní přehrávka
18.12.2017
Interní koncert žáků hudebního oboru.
20.12.2017
Adventní koncert žáků ZUŠ.
22.12.2017
Interní koncert žáků hudebního oboru.
18.1.2018
Děti hrají dětem.
22.1.2018
Školní kolo soutěže žáků ZUŠ - dechy
22.1.2018
Přehrávka soutěžních skladeb.
24.1.2018
Školní kolo soutěže žáků ZUŠ - sólový a komorní zpěv
24.1.2018
Přehrávka soutěžních skladeb.
25.1.2018
Festival RockPopJazz Bratislava
25.1.2018
Třídní přehrávka.
29.1.2018
Třídní přehrávka.
5.2.2018
Vystoupení žáků literárně dramatického oboru.
5.2.2018
Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ.
14.2.2018
Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ.
15.2.2018
Interní koncert žáků hudebního oboru.
19.2.2018
Třídní přehrávka.
23.2.2018
Jarní koncert v Týnci nad Sázavou
7.3.2018
Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu.
21.3.2018
Vystoupení žáků hudebního oboru pro učitele - důchodce.
21.3.2018
Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu.
22.3.2018
Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na dechové nástroje.
26.3.2018
Mezinárodní koncert učitelů hudebních škol Visegradské čtyřky v Bratislavě.
26.3.2018
Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na dechové nástroje.
27.3.2018
Tématický výlet žáků výtvarného oboru do Plzně.
27.3.2018
Interní koncert žáků hudebního oboru.
28.3.2018
Třídní přehrávka
9.4.2018
Absolventský koncert.
11.4.2018
Absolventský koncert.
16.4.2018
Interní koncert žáků hudebního oboru.
18.4.2018
Společný koncert žáků ZUŠ Benešov a žáků ZUŠ Dunická (Praha)
18.4.2018
Absolventský koncert Týnec nad Sázavou
24.4.2018
Absolventský koncert.
25.4.2018
Koncert učitelů.
30.4.2018
Benešovský jarmark 2018.
1.5.2018
Absolventský koncert.
3.5.2018
Absolventský koncert.
7.5.2018
Představení žáků literárně dramatického oboru.
14.5.2018
Absolventský koncert.
16.5.2018
Interní koncert žáků hudebního oboru.
17.5.2018
Festival dechových orchestrů v Rožmitále pod Třemšínem.
20.5.2018
vystoupení žáků tanečního oboru
21.5.2018
Výchovný koncert pro předškoláky v MŠ
21.5.2018
Třídní přehrávka.
23.5.2018
OPEN ZUŠ BENEŠOV 2018
24.5.2018
Noc kostelů
25.5.2018
Vystoupení pro MŠ Týnec n/Sáz. 09:00 hod.
25.5.2018
Postupové zkoušky.
28.5.2018
Módní přehlídka
28.5.2018
Postupové zkoušky.
29.5.2018
Postupové zkoušky.
30.5.2018
Postupové zkoušky.
31.5.2018
Postupové zkoušky.
1.6.2018
Muzejní noc (ateliér VO)
2.6.2018
Den dětí
2.6.2018
Muzejní noc (ateliér VO)
3.6.2018
talentové zkoušky
4.6.2018
Talentové zkoušky (budova ZUŠ 13:00-17:00)
4.6.2018
Třídní přehrávka.
6.6.2018
talentové zkoušky
7.6.2018
talentové zkoušky
7.6.2018
Třídní přehrávka.
7.6.2018
Třídní přehrávka.
11.6.2018
Třídní přehrávka.
11.6.2018
Závěrečný koncert ZUŠ J. Suka Benešov.
13.6.2018
Mezinárodní koncert žáků hudebních škol zemí Visegradské čtyřky v Budapešti.
14.6.2018
Mezinárodní koncert žáků hudebních škol zemí Visegradské čtyřky v Budapešti.
15.6.2018
Interní koncert žáků hudebního oboru.
18.6.2018
Třídní přehrávka.
18.6.2018
Vystoupení pěv. sboru
18.6.2018
Třídní přehrávka.
19.6.2018
Třídní přehrávka.
21.6.2018
vystoupení hudebního oboru na slavnostním vyřazení absolventů SOU stavebního
22.6.2018
Vystoupení dech. orchestru v Týnci n/Sáz.
23.6.2018
Jahodobraní na statku v Benicích.
24.6.2018
vernisáž prací žáků VO
25.6.2018
Třídní přehrávka.
25.6.2018
Švestkobraní v Benicích
9.9.2018
Štrůdlfest Benešov
15.9.2018
Festival hudeb Vranov 2018 (18. ročník)
22.9.2018
Tématický výlet žáků Hudební nauky na výchovný koncert ČF do Rudolfina v Praze.
5.10.2018
Komunální volby 2018 - volební místnost - koncertní sál ZUŠ
5.10.2018
Komunální volby 2018 - volební místnost - koncertní sál ZUŠ
6.10.2018
Tématický výlet žáků výtvarného oboru do Valdštejnské jízdárny v Praze.
9.10.2018
Podzimní plenér žáků VO - Chata Vávrovka
18.10.2018
Podzimní plenér žáků VO - Chata Vávrovka
19.10.2018
Podzimní plenér žáků VO - Chata Vávrovka
20.10.2018
Podzimní plenér žáků VO - Chata Vávrovka
21.10.2018
Valná hromada AZUŠ - Olomouc
23.10.2018
Valná hromada AZUŠ - Olomouc
24.10.2018
Interní koncert žáků hudebního oboru.
25.10.2018
Adventní Salzburk pro muzikanty (tématický zájezd žáků HO)
5.11.2018
Elektronická organizace soutěží žáků ZUŠ (školení Praha)
6.11.2018
Schůzka výboru SRPDŠ 16:00 (kancelář ZUŠ)
6.11.2018
Noc divadel (LDO)
17.11.2018
Interní koncert žáků hudebního oboru. (sál ZUŠ 18:00 hod.)
20.11.2018
Muzeum Podblanicka (vystoupení žáků LDO)
22.11.2018
Děti hrají dětem. (vystoupení žáků HO pro PHV a rodiče, sál ZUŠ 18:00 hod.)
26.11.2018
Třídní přehrávka žáků ze třídy p. Pavlíčka. (učebna B Táborská 17:00)
28.11.2018
Třídní přehrávka žáků ze třídy p. Pavlíčka. (učebna B Táborská 17:00)
29.11.2018
Rozsvícení vánočního stromku. (náměstí BN 16:00)
2.12.2018
Třídní přehrávka žáků ze třídy pí Gallové (sál ZUŠ 17:00 hod.)
6.12.2018
Tématický výlet žáků HN do Muzea hudby Praha
7.12.2018
Soustředění žáků hudebního oboru
8.12.2018
Soustředění žáků hudebního oboru
9.12.2018
Vánoční koncert žáků ZUŠ J. Suka.(KC Karlov 18:00 hod.)
10.12.2018
Vánoční koncert žáků ZUŠ J. Suka, pobočky Týnec nad Sázavou (17:00 hod.)
11.12.2018
Třídní přehrávka žáků ze tříd pí Boříkové a Močičkové (sál ZUŠ 16:30)
11.12.2018
Vánoční koncert žáků ZUŠ, pob. Chocerady (ZŠ 18:00 hod.)
13.12.2018
Vánoční koncert žáků ZUŠ, pob. Netvořice (ZŠ 16:00 hod.)
13.12.2018
Adventní Salzburg - tématický zájezd do místa Mozartova rodiště
14.12.2018
Třídní přehrávka žáků ze třídy pí Haraštové (sál ZUŠ 16:30 hod.)
17.12.2018
Vystoupení "hudebního dramaťáku" Týnec 17:00 hod.
18.12.2018
vánoční besídka žáků ze třídy pí Obrové
18.12.2018
Vystoupení žáků LDO v Městské knihovně (14:30 hod.)
18.12.2018
Vánoční vystoupení žáků hudebního a tanečního oboru v Klubu důchodců
18.12.2018
Třídní přehrávka žáků ze třídy pí Haraštové (pob. Týnec 16:30 hod.)
19.12.2018
Interní koncert žáků hudebního oboru sál ZUŠ 18:00 hod.
19.12.2018
Adventní koncert žáků ZUŠ, pob. Bystřice (kostel Sv. Šimona a Judy 17:00)
21.12.2018
Příjezd vlaku s T.G.M. do Benešova - přivítání na nádraží a doprovodný program (od 11:00 hod.)
22.12.2018
vánoční prázdniny
27.12.2018
vánoční prázdniny
28.12.2018
vánoční prázdniny
31.12.2018
Jarní prázdniny
10.1.2019
Třídní přehrávka žáků ze třídy pí Sousedíkové (sál ZUŠ 18:00 hod.)
15.1.2019
Tématický výlet žáků výtvarného oboru VOX Praha
17.1.2019
Interní koncert žáků hudebního oboru sál ZUŠ 18:00 hod.
21.1.2019
Školní kolo soutěže žáků ZUŠ (komorní hra dechy, EKN, Akordeon, sborový zpěv) - sál ZUŠ 14:00
22.1.2019
Třídní přehrávka žáků ze tříd pí. Seifertové a p. Havlíčka (sál ZUŠ 17:30)
24.1.2019
Vystoupení žáků LDO - sál Divadla Na Poště 17:00
28.1.2019
Třídní přehrávka žáků ze třídy p. Sedláčka (Sál ZUŠ 17:30)
28.1.2019
Výroční členská schůze SRPDŠ (sál ZUŠ 17:00 hod.)
29.1.2019
Pololetní prázdniny
1.2.2019
Jarní prázdniny
4.2.2019
Jarní prázdniny
5.2.2019
Jarní prázdniny
6.2.2019
Jarní prázdniny
7.2.2019
Festival RockPopJazz Bratislava
8.2.2019
Jarní prázdniny
8.2.2019
Festival RockPopJazz Bratislava
9.2.2019
Třídní přehrávka žáků ze třídy pí. Limberské. (sál ZUŠ 17:00)
18.2.2019
Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ. (sál ZUŠ od 09:00 hod.)
20.2.2019
Zájezd na muzikálové představení (žáci pěv. oddělení)
1.3.2019
Třídní přehrávka žáků ze třídy p. Paláta (17:00 sál ZUŠ).
15.3.2019
Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ Komorní hra - dřeva v ZUŠ Kladno.
18.3.2019
Interní koncert žáků hudebního oboru. (sál ZUŠ 18:00 hod.)
19.3.2019
Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ve sborovém zpěvu /ZUŠ Beroun/
24.3.2019
Literárně dramatický obor na dětské recitační přehlídce v Bystřici (08:30)
25.3.2019
Krajské kolo soutěže ZUŠ - akordeon (ZUŠ Pečky)
26.3.2019
Společný koncert žáků ZUŠ Benešov a žáků ZUŠ V. Petrova (Praha Spořilov)
27.3.2019
Vystoupení žáků HO pro učitele důchodce ke Dni učitelů. (Aula GBN 09:00)
27.3.2019
Benešovský Amos - vystoupení HO (Městská obřadní síň)
27.3.2019
Jarní koncert žáků ZUŠ pob. Chocerady 18:00 (ZŠ)
28.3.2019
Krajské kolo soutěže ZUŠ -EKN (ZUŠ Kralupy)
2.4.2019
Krajské kolo soutěže ZUŠ - komorní hra smyčce (ZUŠ Brandýs nad Labem)
8.4.2019
Slavnostní koncert k 80 výročí ZUŠ (Aula GBN 18:00 hod.)
9.4.2019
Absolventský koncert Týnec nad Sázavou (zasedací síň MÚ 17:00)
10.4.2019
Třídní přehrávka žáků ze třídy p. Paláta (sál ZUŠ 17:00)
15.4.2019
Absolventský koncert žáků I. + II. stupně (sál ZUŠ 18:00).
16.4.2019
vystoupení LDO v Městské knihovně
16.4.2019
Interní koncert žáků hudebního oboru. (sál ZUŠ 18:00 hod.)
17.4.2019
velikonoční prázdniny
18.4.2019
Tématický výlet žáků výtvarného oboru - architektura Hradce Králové.
24.4.2019
Benešovský jarmark 2019 (dechový orchestr 09:00).
1.5.2019
Absolventský koncert. žáků I.+ II. stupně (Sál ZUŠ 18:00)
2.5.2019
Soustředění žáků tanečního oboru
4.5.2019
Soustředění žáků tanečního oboru
5.5.2019
Absolventský koncert žáků I. + II. stupně (sál ZUŠ 18:00).
7.5.2019
Absolventský koncert žáků I. + II. stupně (sál ZUŠ 18:00).
13.5.2019
Absolventský koncert žáků I. + II. stupně (sál ZUŠ 18:00).
15.5.2019
Závěrečný koncert ZUŠ J. Suka Benešov (KC Karlov 18:00 hod.)
16.5.2019
Závěrečné vystoupení žáků tanečního oboru (Divadlo Pošta 17:00 hod.)
23.5.2019
Interní koncert žáků hudebního oboru (sál ZUŠ 18:00 hod.)
23.5.2019
Vystoupení žáků LDO v Muzeu Podblanicka (18:00)
25.5.2019
Postupové zkoušky.
27.5.2019
Třídní přehrávka žáků ze třídy pí Sousedíkové (sál ZUŠ 18:00)
28.5.2019
Postupové zkoušky.
28.5.2019
Postupové zkoušky.
29.5.2019
Postupové zkoušky.
30.5.2019
Festival žáků uměleckých škol zemí Visegrádské čtyřky (Aula GBN 18:00 hod.)
31.5.2019
OPEN ZUŠ BENEŠOV 2019 (Aula GBN 18:00)
31.5.2019
Festival žáků uměleckých škol zemí Visegrádské čtyřky - návštěva historické části Prahy.
1.6.2019
talentové zkoušky (Hlavní budova ZUŠ Žižkova 471 13:00-17:00)
3.6.2019
Talentové zkoušky (budova ZUŠ 13:00-17:00)
5.6.2019
Vystoupení žáků pob. Netvořice pro MŠ (10:00)
6.6.2019
Závěrečný koncert odloučeného pracoviště NETVOŘICE (ZŠ 16:00)
6.6.2019
Závěrečné vystoupení žáků LDO (Divadlo Pošta 17:00 hod.)
17.6.2019
Třídní přehrávka žáků ze třídy p. Klimoviče. (Bystřice 16:00)
17.6.2019
Třídní přehrávka žáků ze třídy p. Klimoviče. (Bystřice 16:00)sál ZUŠ 17:00)
18.6.2019
Interní koncert žáků hudebního oboru. (sál ZUŠ 18:00 hod.)
20.6.2019
Třídní přehrávka žáků ze třídy pí Jankovské (Obrové) sál ZUŠ 18:00
25.6.2019

Vytisknuto pomocí systému Univers CMS
Tvorba školních webů - www.vitalex.cz