Akce školy

Název budoucí akce:
Datum akce:
Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ve sborovém zpěvu /ZUŠ Beroun/
24.3.2019
Literárně dramatický obor na dětské recitační přehlídce v Bystřici (08:30)
25.3.2019
Krajské kolo soutěže ZUŠ - akordeon (ZUŠ Pečky)
26.3.2019
Společný koncert žáků ZUŠ Benešov a žáků ZUŠ V. Petrova (Praha Spořilov)
27.3.2019
Vystoupení žáků HO pro učitele důchodce ke Dni učitelů. (Aula GBN 09:00)
27.3.2019
Benešovský Amos - vystoupení HO (Městská obřadní síň)
27.3.2019
Jarní koncert žáků ZUŠ pob. Chocerady 18:00 (ZŠ)
28.3.2019
Krajské kolo soutěže ZUŠ -EKN (ZUŠ Kralupy)
2.4.2019
Krajské kolo soutěže ZUŠ - komorní hra smyčce (ZUŠ Brandýs nad Labem)
8.4.2019
Slavnostní koncert k 80 výročí ZUŠ (Aula GBN 18:00 hod.)
9.4.2019
Absolventský koncert Týnec nad Sázavou (zasedací síň MÚ 17:00)
10.4.2019
Třídní přehrávka žáků ze třídy p. Paláta (sál ZUŠ 17:00)
15.4.2019
Absolventský koncert žáků I. + II. stupně (sál ZUŠ 18:00).
16.4.2019
vystoupení LDO v Městské knihovně
16.4.2019
Interní koncert žáků hudebního oboru. (sál ZUŠ 18:00 hod.)
17.4.2019
velikonoční prázdniny
18.4.2019
Tématický výlet žáků výtvarného oboru - architektura Hradce Králové.
24.4.2019
Benešovský jarmark 2019 (dechový orchestr 09:00).
1.5.2019
Absolventský koncert. žáků I.+ II. stupně (Sál ZUŠ 18:00)
2.5.2019
Soustředění žáků tanečního oboru
4.5.2019
Soustředění žáků tanečního oboru
5.5.2019
Absolventský koncert žáků I. + II. stupně (sál ZUŠ 18:00).
7.5.2019
Absolventský koncert žáků I. + II. stupně (sál ZUŠ 18:00).
13.5.2019
Absolventský koncert žáků I. + II. stupně (sál ZUŠ 18:00).
15.5.2019
Závěrečný koncert ZUŠ J. Suka Benešov (KC Karlov 18:00 hod.)
16.5.2019
Závěrečné vystoupení žáků tanečního oboru (Divadlo Pošta 17:00 hod.)
23.5.2019
Interní koncert žáků hudebního oboru (sál ZUŠ 18:00 hod.)
23.5.2019
Vystoupení žáků LDO v Muzeu Podblanicka (18:00)
25.5.2019
Postupové zkoušky.
27.5.2019
Třídní přehrávka žáků ze třídy pí Sousedíkové (sál ZUŠ 18:00)
28.5.2019
Postupové zkoušky.
28.5.2019
Postupové zkoušky.
29.5.2019
Postupové zkoušky.
30.5.2019
Festival žáků uměleckých škol zemí Visegrádské čtyřky (Aula GBN 18:00 hod.)
31.5.2019
OPEN ZUŠ BENEŠOV 2019 (Aula GBN 18:00)
31.5.2019
Festival žáků uměleckých škol zemí Visegrádské čtyřky - návštěva historické části Prahy.
1.6.2019
talentové zkoušky (Hlavní budova ZUŠ Žižkova 471 13:00-17:00)
3.6.2019
Talentové zkoušky (budova ZUŠ 13:00-17:00)
5.6.2019
Vystoupení žáků pob. Netvořice pro MŠ (10:00)
6.6.2019
Závěrečný koncert odloučeného pracoviště NETVOŘICE (ZŠ 16:00)
6.6.2019
Závěrečné vystoupení žáků LDO (Divadlo Pošta 17:00 hod.)
17.6.2019
Třídní přehrávka žáků ze třídy p. Klimoviče. (Bystřice 16:00)
17.6.2019
Třídní přehrávka žáků ze třídy p. Klimoviče. (Bystřice 16:00)sál ZUŠ 17:00)
18.6.2019
Interní koncert žáků hudebního oboru. (sál ZUŠ 18:00 hod.)
20.6.2019
Třídní přehrávka žáků ze třídy pí Jankovské (Obrové) sál ZUŠ 18:00
25.6.2019

Vytisknuto pomocí systému Univers CMS
Tvorba školních webů - www.vitalex.cz